Cennik

Przy rezerwacji 2 pokoi jednocześnie przysługuje rabat w wysokości -10%.

O aktualne promocje prosimy pytać podczas rezerwacji. Mogą one bowiem pozytywnie zaskoczyć!


Cena gry obowiązuje od ilości osób

2 osoby: 50 zł

3 osób: 80 zł 

4 – 5 osób: 90 zł


O koszt organizacji imprezy z dostępem do sali poczęstunkowej prosimy pytać bezpośrednio. Możliwości organizacji imprezy obejmują:

2 pokoje: opcja łączona, bądź opcja pokój po pokoju.

4 pokoje: dwa pokoje na zamianę z przerwą na poczęstunek.

Większa ilości pokoi ustalana jest indywidualnie.

Animatorzy dostępni są na życzenie klienta.

W imprezach udział brać mogą osoby w każdym wieku.

Dodatkowe atrakcje: koło fortuny, kalambury, tablice do pisania mazakami i kredami, zestaw do gry w mokkly, jenga, piłeczki do rzucania i inne 😉

Sala wyposażona jest w: sprzęt audio, projektor, zestaw sztućców jednorazowych, tablicę oraz flipchart i inne. Warunki wynajmu sprzętu oraz materiałów ustalany jest zawsze indywidualnie w momencie dokonywania rezerwacji.


Pamiętaj. że kupując bilet bezpośrednio u nas otrzymujesz dodatkowo: pierwszeństwo w rezerwacji, atrakcyjne zniżki, możliwość bezpłatnego czasu dodatkowego, możliwość wystawienia faktury, możliwość rezerwacji gry o dowolnej porze oraz w niektóre święta (po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem), animator jeśli nie dotyczy organizacji imprezy.

Nie posiadamy terminala płatniczego. Można zakupić również u nas vouchery, które będą do odbioru w biurze, bądź możemy przekazać je w inny sposób, który zostanie wcześniej uzgodniony.

Promocje oraz inne metody zakupu nie łączą się ze sobą.

Dodaj komentarz